Creative Publishing

Serie wydawnicze

MARCO POLO

Legendarna seria przewodników w całkowicie nowej odsłonie.

Ze wskazówkami autorów nie ominą Cię wydarzenia i imprezy, które pozwalają poczuć prawdziwą, lokalną atmosferę. „Best of” to wybór, który pasuje tym, którzy wymagają więcej. Butikowe hotele, modne restauracje, ekscentryczne kluby, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły na zwiedzanie z dziećmi, sport i wiele innych, czasem nietypowych, aktywności.

MARCO POLO SMART

Przewodnik Marco Polo SMART to wybór najciekawszych wycieczek i „tematycznych przygód” po danym mieście lub regionie.

Zwiedzanie zaplanowane jest na dzień lub kilka dni, a trafne podpowiedzi autora (eksperta od miejsc, w których „warto bywać), tworzą niezwykły nawigator po zaklętych rewirach, na które po prostu ma się ochotę. Czasem porady zaskakują, ale warto im zaufać, bo przenoszą w klimatyczny świat autentycznych doznań.

DUMONT

Niesztampowe, inne od wszystkich, tworzące własny język komunikacji z czytelnikiem.

Dumont przenoszą akcent ze zwiedzania na przeżywanie miejsc i doświadczanie emocji. To przewodniki zrywające z tradycyjnym układem graficznym i typową dla wydawnictw turystyczny narracją. A wszystko zaczyna się od kompasu, który wyznacza kierunki miejskiej wagabundy i szlaki wśród bezdroży.

EURO PILOT

Subiektywne, ponieważ staramy się pokazywać to, co jest naprawdę warte zobaczenia

Lubimy tematy podziemne, chodzimy na przełaj, słuchamy i staramy się zobaczyć więcej. Wybieramy „naturalne”, czasem musimy iść pod prąd. Polecamy nasze wydawnictwa przyrodnicze, staramy się przekonać do tras podziemnych, geo-turystyki, obiektów pomilitarnych.